Kraków Kariera

Kraków, Polska

Język: Polski|Angielski (English)

Rozwijaj się i doskonal z wiodącym zespołem

PCMI po raz pierwszy zagościło w Krakowie w 2012 roku, w tym samym roku otworzyliśmy siedzibę w Chicago, IL USA. Dziś jesteśmy światowym liderem w dziedzinie oprogramowania administracyjnego F&I i rozrosliśmy się do ponad 210 członków zespołu w naszych trzech globalnych biurach.

Ulepsz najnowocześniejszy system oprogramowania

Członkowie naszego zespołu projektują, budują, testują i ulepszają rozwiązania, które radykalnie poprawiają jakość życia naszych klientów. Koncentrując się na doskonałości technicznej, pokażesz światu swoje umiejętności podczas pracy nad najnowszymi technologiami.

NAJWIĘKSZE ZESPOŁY: Rozwój oprogramowania, Zapewnienie jakości, Staż i kooperacja

125+

Pracowników PCMI w Krakowie

2012

Powstaje biuro PCMI Kraków

Przeglądaj otwarte stanowiska

Szukamy ludzi z pasją, którzy są podekscytowani budowaniem technologii i chcą przenieść swoją karierę na wyższy poziom. Znajdź rolę, która jest dla Ciebie odpowiednia i aplikuj już dziś!

Korzyści, które pomogą Tobie być zadowolonym i zdrowym

Ubezpieczenie zdrowotne

Oferujemy dwa różne prywatne plany opieki medycznej dla Ciebie w zależności od długości współpracy, ponieważ Twoje zdrowie jest dla nas ważne.

Program sportowy

Wierzymy, że ćwiczenia są dla Ciebie dobre. Oferujemy korzystne finansowanie kart Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich.

Roczny przegląd wynagrodzeń

Corocznie otrzymasz kompleksowy przegląd wyników i wynagrodzeń, co pozwoli Tobie i Twojemu przełożonemu ocenić i docenić Twój rozwój.

Premia za certyfikację

Wysoko oceniamy wszystkich, którzy otrzymają certyfikaty odpowiednie do ich roli. Oferujemy premie i pełny zwrot kosztów po uzyskaniu certyfikatu.

Kursy językowe

Mając główną siedzibę w stanach, naszym głównym językiem komunikacji jest język angielski. Oferujemy bezpłatne zajęcia z języka angielskiego w dwóch grupach, aby poprawić swoje umiejętności.

Premia za polecenie

Cenimy Twoje zaangażowanie w polecanie nas swoim wykwalifikowanym znajomym. Każde polecenie, które prowadzi do zatrudnienia, zapewni Ci dodatkową premię!

Rozwój zawodowy

Zapewniamy możliwości szkoleniowe dzięki platformom e-learningowym, udziałowi w konferencjach, szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz małej bibliotece w biurze – żeby wymienić tylko kilka!

StrengthsFinder 2.0

Chcemy zrozumieć Twoje wyjątkowe talenty. Ta ocena pomaga nam odkryć, co w naturalny sposób robisz najlepiej, dla nas jest to sposób na określenie, w jaki sposób możemy pomóc Ci zainwestować w Twój rozwój.

Otwarta opinia

Twoja opinia jest dla nas ważna! W każdej chwili możesz skontaktować się z menedżerami, aby przekazać konstruktywne uwagi, zaproponować nowe pomysły lub rozwiązać problemy

Owocowe poniedziałki

Rozpocznij tydzień od świeżych owoców, aby nabrać sił i energii na cały dzień!

Kafeteria

W biurze czeka na Ciebie szeroka gama herbat, kaw, płatków śniadaniowych i płatków owsianych. Zapraszamy na filiżankę gorącego napoju!

Co znajduje się w pobliżu?

W pobliżu biura mamy kilka restauracji wraz z minibarem ze świeżymi kanapkami i automatem ze słodyczami. Z platformy lunching.pl korzystamy również do zamawiania posiłków bez wychodzenia na zewnątrz.

Wycieczki

Uwielbiamy spędzać razem czas po pracy, wykonując aktywne zajęcia, takie jak wędrówki po górach lub bieganie w maratonach. Ale lubimy też się zrelaksować, wypić kilka drinków lub wspólnie świętować.

Konkursy biurowe

Kto może odrzucić przyjacielskie zawody? Organizujemy małe konkursy i konkursy w biurze, aby poprawić nastrój jak kto może być najbardziej aktywny!

Biuro przyjazne psom

Wiemy, że myślisz o swojej psiej rodzinie, co oznacza, że ​​jest ona również częścią naszej rodziny. Już niedługo chcemy powoli wprowadzać je w nasze biurowe życie!

Parking

Wiemy, że w Krakowie trudno znaleźć darmowe miejsca parkingowe, ale bez obaw, w naszym biurze dostępne są bezpłatne, wygodne miejsca parkingowe dla wszystkich pracowników.

Otwarta przestrzeń

Posiadamy przestronne dwupoziomowe biuro typu open space ze stanowiskami roboczymi wyposażonymi w najnowszy stos technologiczny oraz chillout room. Mamy też biurka stojące i piłki fitness, których używamy zamiast krzeseł!

Brak dress codu

W naszym biurze możesz czuć się swobodnie i nosić to co lubisz

Dowiedz się więcej o życiu w PCMI

Większe, lepsze biuro

Wraz ze wzrostem pojawiają się problemy z powierzchnią biurową! Nasz zespół niedawno przeprowadził się do nowej, nowoczesnej powierzchni biurowej w doskonałej lokalizacji w Krakowie. Biuro znajduje się dogodnie w pobliżu wielu opcji transportu publicznego, udogodnień i parków.

Nasz program certyfikacji

Ciągłe doskonalenie i rozwój są niezbędne do zapewnienia najlepszej jakości oprogramowania dla naszych klientów, dlatego nasz program certyfikacji został zaprojektowany tak, abyś zdobył dodatkową wiedzę, jednocześnie zarabiając za to!

PCMI podejmuje Tatry

Nasz zespół wyruszył na szczyty Tatr, aby odetchnąć świeżym górskim powietrzem, zobaczyć zapierające dech w piersiach widoki, zjeść pyszną kolację w tradycyjnej karczmie i spędzić czas razem na łonie natury z piękną scenerią.

Wspólne świętowanie

Koniec roku wymaga czasu na relaks i refleksję, co właśnie zrobiliśmy na naszej corocznej imprezie światecznej. Dzięki udekorowanej sali konferencyjnej i tradycyjnemu polskiemu jedzeniu nasz zespół spędził wieczór ciesząc się swoim towarzystwem.